Kosmetická péče

Ella Baché 

Kosmetické péče s luxusní francouzskou značkou Ella Baché  je vhodné pro všechny typy pleti. Značka nabízí produkty, které respektují přirozený hydrolipidový film a přitom péči s viditelným výsledky. 

Ella Baché nabízí také úžasné kosmetické rituály a masáže. 

Vždy je nejprve provedena diagnostika pleti.  Na jejím základě jsou použity produkty, které jsou vhodné pro daný typ pleti a také její aktuální stav.

Součástí kosmetické péče je i úprava a barvení obočí, barvení řas a depilace nežádoucích chloupků v obličeji dle typu kosmetické péče. Samozřejmě jsou možné jisté obměny. Přistupuji ke každému individuálně a snažím se, abyste čas strávený u mě na lehátku využili na maximum.

Při barvení obočí a řas pracuji s barvami rakouské značky RefectoCil, která byla založená v roce 1942 a dnes se prodává ve více než 80 zemích světa.

Interval mezi návštěvami salonu by měl být  cca 4 týdny. Obnova kožních buněk totiž probíhá jednou za 28 dní. Záleží ale také na stavu Vaší pleti. Termín tak můžeme plánovat v rozmezí 3 - 6 týdnů.

Kontraindikace kosmetického péče: akutní onemocnění, kožní onemocnění, onkologické onemocnění, pooperační stavy, otevřené rány, spálená kůžeDomácí péče aneb 70 % úspěchu je domácí péče, 30 % úspěchu je salónní péče

Kosmetická péče v salonu je příjemná a Vaše pleť je pak nádherná. Abyste ale dosáhli těch nejlepších a hlavně dlouhotrvajících výsledků, je důležité pokračovat v té správné péči i doma. V salónu nabízím ke koupi produkty domácí péče. Ty Vám doporučuji za základě diagnostiky pleti a navazují na profesionální péči.

V nabídce je celá škála produktů (odličovací přípravky, peelingy, séra, masky, krémy a tělová péče), které se mezi sebou mohou kombinovat tak, aby pleť dostala přesně tu péči, kterou potřebuje. Ella Baché navíc disponuje dvěma řadama domácí péče: denní péčí a intenzivními kúrami pro ještě větší účinnost. 

Veškeré přípravky domácí péče jsou k dostání výhradně v salónech Ella Baché. 

© 2020 - 2024 Záři ve tváři | Denisa Kocmichová
 IČO 09573593  - osoba zapsaná v živnostenském rejstříku  
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!