Kosmetické ošetření

Ella Baché & LCP Paris 

Kosmetické ošetření s luxusními francouzskými značkami Ella Baché a LCP Paris je vhodné pro všechny typy pleti.

Vždy je nejprve provedena diagnostika pleti.  Na jejím základě jsou použity produkty, které jsou vhodné pro daný typ pleti a také její aktuální stav.

Ošetření pleti se zpravidla skládá z několika kroků:

  1. povrchové čištění pleti (odlíčení) - mléko, gel, pěna
  2. peeling -připraví pleť na hloubkové čištění (druh je vždy vybírán s ohledem na typ a stav pleti)
  3. hloubkové čištění pleti - preferuji čištění ultrazvukovou špachtlí (u některých klientů nelze použít ze zdravotních důvodů - viz kontraindikace); je šetrnější a preciznější než manuální čištění; někdy je ale ruční dočištění potřeba
  4. ozonizér - zklidní a dezinfikuje pleť, pokud je po hloubkovém čištění začervenalá (nebo v případě problematické pleti) 
  5. masáž obličeje, krku a dekoltu - velmi příjemná část ošetření, která pleť vypíná, prokrvuje a aktivací lymfatického systému se odplaví škodlivé látky; masáž se neprovádí u mladé pleti (do 25 let), extrémně aknózní či kuperozní pleti
  6. maska - výběr dle typu pleti; ráda využívám trend multi masking, kdy na různé části pleti použiji různé masky dle potřeby
  7. oční krém, sérum - dle stavu pleti a závěrečný krém - dle typu pleti 

Součástí ošetření je i úprava a barvení obočí, barvení řas a depilace nežádoucích chloupků v obličeji dle typu kosmetického ošetření. Samozřejmě jsou možné jisté obměny. Přistupuji ke každému individuálně a snažím se, abyste čas strávený u mě na lehátku využili na maximum.

Interval mezi kosmetickými ošetřeními by měl být 4 týdny. Obnova kožních buněk totiž probíhá jednou za 28 dní. Záleží ale také na stavu Vaší pleti. Ošetření tak můžeme plánovat v rozmezí 3 - 6 týdnů.

Kontraindikace kosmetického ošetření: akutní onemocnění, kožní onemocnění, onkologické onemocnění, pooperační stavy, otevřené rány, spálená kůže


Domácí péče aneb 80 % úspěchu je domácí péče, 20 % úspěchu je salónní péče

Kosmetické ošetření je příjemné a Vaše pleť je pak nádherná. Abyste ale dosáhli těch nejlepších a hlavně dlouhotrvajících výsledků, je důležité pokračovat v té správné péči i doma. V salónu nabízím ke koupi produkty domácí péče. Ty Vám doporučuji za základě diagnostiky pleti a navazují na profesionální ošetření.

V nabídce je celá škála produktů (odličovací přípravky, peelingy, séra, masky a krémy), které se mezi sebou mohou kombinovat tak, aby pleť dostala přesně tu péči, kterou potřebuje. Ella Baché navíc disponuje dvěma řadama domácí péče: denní péčí a intenzivními kúrami. 

Veškeré přípravky domácí péče jsou k dostání výhradně v salónech Ella Baché a LCP Paris. 

© 2020 - 2023 Záři ve tváři | Denisa Kocmichová
Na Výsluní 353, 373 12 Borovany, IČO 09573593  - osoba zapsaná v živnostenském rejstříku  
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!