Péče o pleť v létě a letní novinky

16.08.2022

Léto je stále v plném proudu, a proto neuškodí pár tipů, jak pečovat o svou pleť během horkých dní.

  • Čištění plet

Čistění pleti je základem správné péče o pleť bez ohledu na roční období. I v létě čistěte 2x denně. A když vás to bude svádět k častějšímu oplachování obličeje, vydržte to. Časté oplachování vede k narušení ochranné bariéry pleti. Pleť začne ztrácet vlhkost, a to povede k větší produkci mazu. K osvěžení během dne používejte termální vodu ve spreji.

  • Hydratace

Chlorovaná voda v bazénech, moře a sluníčko mohou vést k přesušení pleti. Proto nezapomínejte své pleti dopřát pořádnou dávku hydratace. Na léto jsou vhodné odlehčené formy krémů, tedy fluidy a gel krémy (tip na na jeden níže), které se rychle vstřebají do pleti. Přidat můžete i hydratační sérum či 1x-2x týdně hydratační masku. Skvělé jsou ty s gelovou konzistencí, které můžete před aplikací dát do ledničky vychladit. Dodržujte také pitný režim. 

  • Ochranný faktor (SPF)

Krém s ochranným faktor je v létě naprostou nutností. Vybírejte podle typu pleti (tip opět níže) a zkontrolujte si, jestli váš krém chrání jak před UVB tak i UVA. Krém s SPFkem je, kromě ochrany před spálením, nejlepší prevencí stárnutí pleti, vzniku pigmentových skrvn a rakoviny kůže. 


Letní novinky v salonu

V salónu jsou stále k mání tyto tři skvělé (nejen) letní krémy. da vám s jejich výběrem pomůžu. 

Ochranný denní krém SPF 50+

Pomáhá předcházet předčasnému stárnutí kůže vlivem slunečních paprsků a vzniku pigmentových skrvn. Je voděodolný, lehký, matující a dobře roztíratelný. Vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje vitamín E, který chrání a působí jako antioxidant. 
SPF 50+ - velmi vysoká ochrana proti UVA i UVB záření                                               

30 ml / 990 Kč 

Hydratační gel s kyselinou hyaluronovou

Poskytuje ideální osvěžení pleti při horkém počasí a vysoké vlhkosti vzduchu. Hloubkově hydratuje a rozjasňuje pleti, utišuje její žízeň a nezanechává pocit mastnoty.  Obsahuje sacharidy z cukrové kukuřice, vitamin B5 z čočky, citrulin z vodního melounu, jablečné polysacharidy, natto gum a kyselinu hyaluronovou.               

50 ml / 690 Kč

Tomato glow krém  ! HIT !

Tak tenhle si zamilujete....Má příjemnou texturu, jemnou květinovou vůni a je tónovaný přírodními pigmenty tmavě růžové barvy, které se postarají o okamžitý rozjasňující efekt. 
Pleť je hydratovaná, rozjasněná, chráněná před vnějším znečištěním, posílená  a univerzálně tónovaná. 
Krém obsahuje jednu z nejluxusnějších ingrediencí v kosmetice - výtažek z granátového jablka s vysoce hydratačním účinkem, schopností zpomalit stárnutí pleti a zajistit ochranu před volnými radikály.

30 ml / 690 Kč  (DÁREK - jemný červený náramek se zirkonem)
© 2020 - 2024 Záři ve tváři | Denisa Kocmichová
 IČO 09573593  - osoba zapsaná v živnostenském rejstříku  
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!